Stafordšírský bulteriér

Stafordšírský bulteriér

 

Champion Slovakia
Champion Slovenia
Club champion SBTC CZ
Club junior champion SBTC CZ
D.O.B. 31.5. 2009
L2-HGA, HC - Clear by parents
38,5 cm / 15,8 kgOTEC

Ch. & JCh.
GYMMO FRANSIMO BOHEMIA

Stafordšírský bulteriér

ROBIE THE BRUCE FRANSIMO BOHEMIA
Ch. & JCh.
DARKESTOCK FRANSIMO LAD

Ch.
LADY VOODOO DAFFODIL YELLOW

Ch.
JEFFY MISS FRANSIMO BOHEMIA
C.I.B.
DON GIO HAPPY DUET
FANTASTIK FRANSIMO BOHEMIA

MATKA

ELLISA EILATAN

Stafordšírský bulteriér

EL CAMINO MAT-STAFF KOMISARZ
Ch.
CROSSGUNS NITRO EXPRESS
Ch.
DARK ANGEL MAT-STAFF
Ch. & Club JCh.
MISS MOONSHINE MARIATOS
C.I.B.
YORK HOUSE MARKSMAN
C.I.B.
HIGH EMOTION DAFFODIL YELLOW

Detailní rodokmen s fotkami naleznete zde...

 

 

Hermes Eilatan, „Tyssík“, je celočerný, perfektně vyvážený stafordšírský bulteriér, střední síly kostry, svou výškou i váhou plně odpovídající standardu plemene. Je velmi krátkého tělesného rámce, s výbornou horní i spodní linií a pěkným úhlením obou párů končetin. Je dobře osvalený, se silným krkem a širokým hrudníkem.

Hermes má krásný samčí výraz, výrazný stop, kratší čenichovou partii a výrazně tmavé, kulaté oko. Velikost hlavy je úměrná stavbě těla, tváře čisté bez přebytečných vrásek. Je plnochrupý s perfektním nůžkovým skusem.

 

Stafordšírský bulteriér

Povahou je „Tyssík“ velmi mazlivý a oddaný, má rád svůj klid a jeho oblíbeným místečkem je naše postel (nejšťastnější je, když v ní ležíme všichni najednou :) ). Přesto dokáže být velmi průbojný a energický, je výborný hlídač a jeho sportovní vášní je „aportování“ s klacíky v lese.

Výstavy jej příliš nebaví, přesto má na kontě nejeden krásný úspěch. Za ten největší považuji absolutní vítězství na prestižní rakouské klubové výstavě JOE MALLEN MEMORIAL 2010, kde získal u anglických rozhodčích titul BOB ve svých teprve 15 měsících! Dále se pyšní čtyřmi dalšími BOB, ze Slovenska a Slovinska. Na výstavách v ČR zaujal např. paní B. Beaufoy (Wyrefare kennel) při klubové výstavě v Kolesech, paní B. Jansen (Staffjoys kennel) v Rybnících, pana O. Lotharyho (Litoměřice), A. Korosze (Rybníky), paní Petrusovou (Brno) a mnohé další.

 

Stafordšírský bulteriér

Hermes je krycím psem a je k dispozici v naší chovatelské stanici ke krytí uchovněných, zdravých fen plemene stafordšírský bulteriér. Je již několikanásobným otcem a mohu říct, že jeho potomci svého otce rozhodně nezapřou. Je psem, který své kvality umí předat dál, čehož si velmi vážím.Více Hermeskovo fotek naleznete v jeho fotogalerii.