Listopad 2016 – září 2017

Ráda bych se touto cestou omluvila návštěvníkům našeho webu za to, že jsem posledních pár měsíců (dobrá, téměř rok :-))nevěnovala aktualizaci příliš času. Mateřské, pracovní a všechny jiné povinnosti byly řádným příspěvkům na web nadřazeny, přijměte proto prosím tuto moji omluvu :-).

Ve zkratce se Vám pokusím přiblížit, co se v naší chovatelské stanici mezitím odehrálo. S naší mladou nadějí, Because I Love You Terrystaff aka Matyldou jsme se zúčastnily, jestli dobře počítám, dohromady 17ti výstav. Maty roste opravdu do krásy a já jsem moc vděčná za to, že jsem si toto štěňátko, dnes již mladou slečnu mohla nechat. Její výsledky jsou opravdu skvělé a svou kvalitu potvrdila i na výstavách v Anglii, kde v kvalitně obsazených třídách získala dvě první a jedno druhé místo.

Její maminku Corynku, Int.Ch. Daddy´s Little Girl Bullparraben, jsem taktéž předvedla ještě na pár výstavách. Cora dokončila šampionát Slovenska, vyhrála třídu čestnou na klubové výstavě ve Viničném a prakticky kamkoliv byla přihlášena, tak zvítězila. Následovaly její mateřské povinnosti, kdy na svět přivedla další naději, celočernou fenku Call Me Maybe Terrystaff, která byla prodána do CHS Canis Care mojí kamarádky Katky Klímkové. Fenečce a Katce přeje šťastné společné chvíle a mnoho úspěchů do budoucna!

Ch. Hermes Eilatan aka Tyssík se ve svých 8mi letech stal Slovenským veterán šampionem krásy a jsme na něj moc hrdí. Jinak si už užívá svého klídku doma na gauči :-) Ale pořád si rád zasportuje, to zase ano :-)

Výstavní sezonu jsme letos ještě nezakončili, pár výstav nás ještě čeká v říjnu a listopadu.

Děkujeme, že sledujete náš web a posíláme mix fotografií z uplynulé doby…

 

 

ARCHIV NOVINEK:

2016   |   2015   |   2014   |   2013