D.O.B. 4.3.2016
L2-HGA/ HC Clear by parents
39 cm/15 kg
 

Because I Love You Terrystaff aka Maty je sytě černá fena s malým bílým znakem na hrudníku. Je to elegantní fena na vyšší noze, správné síly kostry a ideálního tělesného rámce.

Maty má nádherně modelovanou čistou hlavu a překrásný samičí výraz, který je její velkou předností. Má výrazný stop, středně tmavé kulaté oko, perfektní nůžkový skus a výborně nesené a složené ucho.

 

 

Má pěkný hrudník i předhrudí a správné postavení předních nohou. Silné tlapky, pevně sevřené a velmi jemně vytočené ven, tak, jak udává standard.

Maty má velmi dobrou horní linii, kterou si drží i při pohybu, a velmi pěkné zaúhlení zadních končetin. Perfektně nasazený a nesený ocas správné délky a síly, který obzvlášť při pohybu podtrhuje eleganci této mladé feny.

 

 

Povahou je Matylda hodně mazlivá a citlivá, velmi fixovaná na svou rodinu, tak, jak je u tohoto plemene zvykem. Má ráda procházky a běh, ráda se vyřádí i při sportu. Velmi ráda s námi cestuje a ani dlouhé cesty jí nedělají žádný problém. Obzvláště vřelý vztah má k dětem, ke kterým se chová láskyplně a citlivě. Nemá ráda hlasité zvuky a veliký hluk, jinak je však Maty velmi přizpůsobivá a pohodová fenka, která nejen svou krásou, ale i láskyplnou povahou dělá každý náš den hezčím.

Rodokmen Matyldy je plný zvučných jmen nádherných psů. Vzhledově se spíše „potatila“, ovšem ani maminku Coru nezapře, především svým elegantním vzhledem. V jejím exteriéru i výraze nelze přehlédnout geny dědečka a skvělého plemeníka z UK, CH. Eclypstaff Cuz I Can. Kompletní rodokmen si můžete prohlédnout zde.