MVP Praha říjen 2016

Koncem října 2016 jsme se zúčastnili CACIB výstavy v Praze. Důvodem naší účasti bylo to, že na ni byl jako rozhodčí pozvaný specialista ze země původu - UK, pan Archie Bryden. Malá Maty byla vystavená ve třídě dorostu a přestože zlobila jako čert, odvezla si krásné první místo a známku VN. Corynka byla vystavena ve třídě šampionek a třídu vyhrála. O CACIB jsme vzhledem k jejím již dosaženým výsledkům včetně titulu C.I.B. s omluvou a vysvětlením panu rozhodčímu nenastoupily a přenechaly tak více šancí mladším fenkám z jiných tříd.

Because I Love You Terrystaff ... VN 1
C.I.B. Daddy´s Little Girl Bullparraben ... V1, CAC

8. - 9.10. 2016 ISM 2016 a klubová výstava v Holandsku

Užili jsme si víkend v Holandsku, kde jsme se zúčastnili ISM 2016 a druhý den klubové výstavy. Oba dny jsme dosáhli skvělých výsledků:

ISM 2016 - CZ team 2.místo (13 přihlášených týmů)!!! Jsem šťastný kapitán tohoto týmu :)

Klubová výstava - C.I.B. Daddy´s Little Girl Bullparraben - 2. místo v silné třídě šampionů! Mám velkou radost z naší Cory!

17.9. 2016 Speciální výstava SBTC CZ Kolesa

Because i love You Terrystaff - Velmi nadějná 1, Nejlepší štěně výstavy!!! / rozhodčí: Debbie Saunt/
Daddy´s Little Girl Bullparraben - Výborná 3 /rozhodčí: O. Lothary/

MVP Mladá Boleslav, 13.8. 2016

Because I love You Terrystaff ... Velmi nadějná 1
Daddy´s Littl Girl Bullparraben ... Výborná 1, CAC, CACIB, BOS!

Rozhodčí: Radim Fiala

NVP Mladá Boleslav, 14.7. 2016

Because I Love You Terrystaff  ... Velmi nadějná 2

Rozhodčí: Volšická

 

CHS TERRYSTAFF má nového člena  - Because I Love You Terrystaff aka Maty :)

Terrystaff vrh B

4. a 5. ledna proběhlo plánované krytí naší Cory krásným pejskem Tiacem. Ačkoliv pejsek pochází ze vzdáleného ostrova Reunion, což je zámořský region Francie ležící v Indickém oceánu a jeden z nejvzdálenějších regionů Evropské unie, nyní žije v Polsku v úspěšné a seriózní CHS Berserker.
V Polsku jsme strávili tři pěkné dny a přestože mrzlo (až - 12 stupňů), byl to fajn výlet. Děkuji Lukaszovi a Patricii za pohostinnost a možnost krýt Tiacem a také Martě a Kaziu, chovatelům z CHS Bullparraben, od kterých máme naši Corynku, za hezký čas strávený po jejich boku.
Štěňátka se narodila přesně za dva měsíce, 4. března 2016. Porod proběhl přirozeně, narodila se 4 štěňátka, bohužel o jednoho pejska jsme při porodu přišli a tak se nyní těšíme ze tří krásných a prospívajících štěňátek.

 

 

Více o aktuálním vrhu najdete zde.

 

 

PF 2016

 

ARCHIV NOVINEK:

2015   |   2014   |   2013